pondělí 16. dubna 2012

Bad Monday

 Asi s tušením špatného dne, jsem si vzala na sebe poprvé alespoň pastelové šortky. Nevím jestli to bylo nimi, nebo tím šátkem, nebo podpatkama (nebo mám něco s obličejem)... Ale lidi na mě dneska blbě čuměli. A to jsem se pohybovala v centru Prahy. Nechápu...


Jediné pozitivum dnešního dne, je moje návštěva F&F v Palladiu. Jedná z Vás mi doporučila, ať se tam podívám po keckách, které sháním. A opravdu... Našla jsem přesně to co jsem chtěla. Za pouhých 309 Kč. Samozřejmě, jelikož jsem nepočítala s tím, že bych něco mohla objevit, jsem si nevzala ani korunu, takže jsem si je u milé prodavačky zamluvila a zítra pro ně běžím. Poslední 37 nebudu riskovat. Vypadají nějak takhle, ale zároveň úplně jinak :DDocela se mi zalíbili i balerínky které mají, především tyhle modré:

Je možné že si je pořídím ve všech barvách :D Jsou dost pohodlné, vlastně na nich nemá člověka co tlačit, jsou dost měkké.

Jdu se pro změnu učit, protože jsem toho teď dost ve škole zameškala... XO
Caroline

6 komentářů:

 1. nevidím jediný důvod, proč by se na Tebe měl někdo nějak divně dívat :) podle mě jsi vypadala skvěle :)

  OdpovědětSmazat
 2. Ty kecky z FF mám také-růžové a jsou přííšerně nepohodlné, citím každý kamínek:D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslím že to jsou jiné :) tyhle měli jen v šedé a šedivé s hvězdičkami... růžové mají trochu jiné... ale jestli je to tak, tak to radši nechci vědět :((( :D

   Smazat
 3. Ty baleríny jsem ukokovala ale neskousela, ja mam s balerinama problem, bud spu mi male nebo velke achjo .

  OdpovědětSmazat
 4. Na to, že lidi divně koukají, jsem si už vlastně zvykla...Většina je zvyklá na klasiku stylu "džíny+tričko+bunda" a když je někdo oblečen trochu jinak, to jsou pohledy...Ale důležité je, neřešit to:-))
  Máš moc pěkný blog, dávám follow a budu ráda, když i Ty navštívíš a připojíš se ke mě..:-)
  Pěkný den

  OdpovědětSmazat
 5. místo bad monday..jsem četla BOB MARLEY! :-DDDDDDDD

  OdpovědětSmazat